BYD e2 EV
Filtry
Cena
Producent
1440492X1 - numer oryginalny MASSEY FERGUSON
SACHS
Łożysko prowadzące sprzęgła 1863 869 009
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Wysokość [mm] 12
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
79.03
zł 70.33
57.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
141.87
zł 116.33
94.58 zł
(11.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
248.62
zł 203.87
165.75 zł
(20.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 40x68x15mm 6008-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
363.28
zł 297.89
242.19 zł
(29.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
121.83
zł 121.83
99.05 zł
(6.09 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
184.68
zł 151.44
123.12 zł
(15.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x32x10mm 6201-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
111.62
zł 91.54
74.42 zł
(9.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
7.12
zł 7.12
5.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
135.95
zł 135.95
110.53 zł
(6.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x62x14mm 6007-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
288.59
zł 236.65
192.40 zł
(23.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 17x40x12mm 6203-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
190.50
zł 158.12
128.55 zł
(15.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
152.42
zł 124.98
101.61 zł
(12.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 17x40x12mm 6203-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
30.73
zł 25.50
20.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
19.72
zł 16.16
13.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6203-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
24.72
zł 20.96
17.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
11.56
zł 11.56
9.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
119.95
zł 98.36
79.97 zł
(9.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
29.96
zł 24.87
20.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BTA
Łożysko przemysłowe 17x40x12mm I810001
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
8.97
zł 8.97
7.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
156.12
zł 129.58
105.35 zł
(12.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 45x75x16mm 6009-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
471.66
zł 386.76
314.44 zł
(38.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BALTIC BEARING COMPA
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS /BBC-R/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
7.38
zł 7.38
6.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 10x26x8mm 6000-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
107.56
zł 88.20
71.71 zł
(8.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
7.97
zł 7.97
6.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6203-2Z-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
22.21
zł 18.83
15.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł